رنگ قرمز رنگ آبی رنگ سبز رنگ سفید

درباره زبانکده هخامنش

پا نهادن در کسب و کارهای آموزشی نیز مانند سایر کسب و کارها علاوه بر داشتن دانش و مهارت کافی موسسین مستلزم اخذ مجوزهای اعتباری لازم از سازمان ها و ادارات ذیربط می باشد. پس از درخواست تأسیس آموزشگاه و تکمیل انواع فرم ها و... ودر نهایت تسلیم آنها به کارشناس مسئول محترم مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 1 بندرعباس و پیگیری های مجدانه موسس اصلی آموزشگاه (سرکار خانم ملاحت کنور تبریزی) مجوز تأسیس آموزشگاه زبانهای خارجی هخامنش (زبانکده هخامنش) در اول خرداد ماه سال 1395 توسط اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان (به شماره 500/104950/22)  صادر گردید. متعاقب آن، فعالیت های مربوط به راه اندازی آموزشگاه شامل تأمین منابع مالی، اجاره محل آموزشگاه، تغییرات ساختمانی محل آموزشگاه، انجام دکوراسیون داخلی بنا و تجهیز بنا به عمل آمد. به موازات این فعالیت ها، مطالعات لازم در خصوص انتخاب منابع، روش شناسی های تدریس، انتخاب اساتید و تدوین طرح دوره ها و طرح درس ها توسط موسسین و مشاوران ذیربط به عمل آمد.

از مشخصه های مورد تأکید در زبانکده هخامنش عبارت است از توجه ویژه به ارتقا توانمندیها و مهارتهای شنیداری، نوشتاری، مکالمه و خواندن زبان آموزان به صورت هم زمان مبتنی بر آخرین دستاوردهای کیفی و علمی مورد تایید مراکز معتبر جهانی. نکته بسیار مهم دیگر نظارت پیوسته بر کیفیت آموزش از طریق برگزاری نشست های هفتگی با مدرسین و پایش پیشرفت زبان آموزان می باشد.

به منظور هدفمند نمودن بسته های آموزشی با نیازهای مهارتی زبان آموزان، سوپروایزر زبانکده با انجام مشاوره های رایگان بسته آموزشی مطابق با اهداف و انگیزه های زبان خارجی زبان آموز را تهیه می نماید و در دستور کار مدرسین قرار می دهد. این بسته که در قالب یک برنامه تبیین می شود در فواصل زمانی مناسب با وضعیت هر زبان آموز، پیشرفت وی را مورد پایش قرار می دهد.

امیدواریم به اهداف عالیه خود در راستای تشکیل مرکزی توانمند در ارائه با کیفیت ترین خدمات آموزش زبان رسیده و هر روز شاهد پیشرفت و بهبود مستمر باشیم تا نه تنها برقراری ارتباط از طریق زبان های خارجی میسور گردد بلکه فرصت های علمی و پژوهشی، تحقیقات و نوآوری و فناوری، فرصت های شغلی، تحصیلی، تجارت و گردشگری نیز فراهم گردد.

چاپایمیل


محیط زبانکده

اطلاعات تماس

  • تلفن: 07633343603
  • موبایل: 0050-528-0936
  • ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • آدرس: بندرعباس- آزادگان - بین آزادگان 20 و 22 - زبانکده هخامنش

آمار سایت

بازدید امروز:50
بازدید دیروز:362
بازدید این هفته:816
بازدید این ماه:9116
بازدید کل:101447

ما را دنبال کنید

نظرسنجی

سایت ما چطور است؟