رنگ قرمز رنگ آبی رنگ سبز رنگ سفید

قوانین و مقررات

 قوانین و مقررات زبانکده هخامنش

 1.  زبان آموزان محترم می بایست شئونات اسلامی را در محیط زبانکده رعایت نمایند.

 2. حضور به موقع در کلاس (قبل از ورود مدرس) و ترک کلاس پس از اجازه مدرس از نکات مورد پایش توسط مدرسان می باشد. مسئولیت هر گونه حادثه قبل از تشکیل کلاس و بعد از اتمام کلاس با زبان آموزان و والدین آنها می باشد و زبانکده مسئولیتی ندارد.

 3. حضور زبان آموزان در کلاس ها الزامی می باشد. غیبت مجاز در طول ترم 3 جلسه می باشد. بدیهی است زبان آموز پس از 3 جلسه غیبت اجازه شرکت در امتحان نخواهد داشت اما اجازه شرکت در ادامه کلاسهای ترم را دارد.

 4. زبان آموزانی که سه ترم متوالی (کلاس های عمومی) نمره کل بالاتر از 95 داشته باشند در ترم بعد از تخفیف 25 درصدی برخوردار خواهند بود.

 5. زبان آموزان در پایان هر دوره برای ورود به مرحله بعد می بایست در آزمون تئوری و عملی که مشخص کننده سطح زبان آموز می باشد شرکت نمایند و پس از قبولی در سطح بالاتر ثبت نام نمایند.

 6. زبان آموزان ملزم به تسویه حساب کامل شهریه خود در هنگام ثبت نام هستند و ثبت نام قطعی منوط به دریافت فیش ثبت نامی ممهور شده می باشد.

 7. شرط ارتقاء به سطح بالاتر کسب حداقل 70 نمره از 100 در مهارتهای listening، Speaking، Reading و Writing  می باشد. نمره متوسط کل نیز از 70 تا 100 محاسبه می شود.

 8. شرکت در آزمون پایان ترم الزامی است. در صورت عدم امکان شرکت زبان آموز در امتحان پایان ترم (غیبت)، زبان آموز با پرداخت هزینه می تواند در آزمون تأخیری شرکت نماید.

 9. به زبان آموزان پس از آزمون نهایی گواهی ممهمور به مهر زبانکده وبا امضاء مدیر آموزشگاه و ذکر سطح کل آنها اعطا می گردد.

 10. استفاده از تلفن همراه در کلاس درس مگر با صلاحدید مدرس (با کسب اجازه از مدیر زبانکده) جهت ارتقاء کیفیت ارتباطی زبان آموزان ممنوع است.

 11. در صورت محرز شدن مشکلات انضباطی زبان آموزان، مراتب به اطلاع والدین خواهد رسید و در صورت نیاز از ورود زبان آموز به زبانکده ممانعت می شود. شهریه های دریافت شده قابلیت استرداد ندارد.

 12. استرداد شهریه عبارت است از پس دادن و يا برگرداندن شهريه دانشجوي ثبت نام شده. در مورد کلاس­های عمومی استرداد وجه شهریه زبان آموز فقط تا 24 ساعت قبل از شروع ترم با ارائه قبض ثبت نام امکان پذير مي باشد، در غيراينصورت شهريه زبان آموزبه هيچ وجه مسترد نخواهد شد حتي اگر درکلاس شرکت نکرده باشد.

 13. نکته:ارائه اصل قبض رسيد ثبت نام جهت انجام امور مربوط به استرداد الزامي است.

 14. مرخصي بين ترم: زبان آموزان شرکت کننده در دوره ­های عمومی مي توانند تا یک ماه (30 روز) بصورت متوالي در مرخصي بوده وهرزمان تا قبل از پايان اين مدت بدون تعیین سطح از آنها ثبت نام می­شود. اما درصورتيکه مرخصي بيشتر از مدت زمان اعلام شده باشد مرکز آموزشی  قادر به ثبت نام ايشان بدون انجام تعيين سطح مجدد نخواهد بود.

 15. تعطيلات: آموزشگاه زبان های خارجی هخامنش کاملا از تعطیلات رسمی کشوری پیروی می­نماید. هرگونه تعطيلي غيرمنتظره براثر حوادثي همچون طوفان، باران شدید و......) از طريق تلفن، پیامک و یا وب سایت زبانکده اطلاع رسانی می گردد.

 16. ثبت نام و پیش ثبت نام: متقاضيان ثبت نام پس از انجام تعيين سطح و مشاوره جهت تعيين زمان کلاس خود، مي‌توانند بصورت حضوری مدارک لازم شامل کپي کارت شناسايي فرد (شناسنامه و کارت ملي)، پوشه ، یک قطعه عکس، تکمیل فرم ثبت نام و شهريه کامل ثبت نام و قبض رسيد  تعیین سطح  را به دفتر آموزشگاه تحویل دهند.

 17. پرداخت شهریه از طریق روش­های زیر انجام می­شود:

 18. واریز مبلغ وجه شماره کارت (6037691592763254) بانک صادرات (شعبه سید جمال، بندرعباس) به نام نادر عالیشان کرمی.

 19. پرداخت حضوری در دفتر آموزشگاه (پرداخت با استفاده از دستگاه کارت خوان و یا نقدی).

چاپایمیل


اطلاعات تماس

 • تلفن: 07633343603
 • موبایل: 0050-528-0936
 • ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 • آدرس: بندرعباس- آزادگان - بین آزادگان 20 و 22 - زبانکده هخامنش

آمار سایت

بازدید امروز:56
بازدید دیروز:362
بازدید این هفته:822
بازدید این ماه:9122
بازدید کل:101453

ما را دنبال کنید

نظرسنجی

سایت ما چطور است؟